0

Jūsų krepšelis yra tuščias

SpausdintiEl.paštas
Lion's mane grybų milteliai, 100g

Džiovintų Lion's mane ("liūto karčiai") grybų milteliai

Kaina: 20,45 €
Aprašymas

Gericijus (Hericium Erinaceus) yra grybas, kuris primena liūto karčius. Dėl šios priežasties jis angliškai taip ir vadinamas – lion‘s mane.

Liūto karčių miltelius galima dėti į arbatą ar kavą. Būtent karštas vanduo padeda iš grybo išgauti naudingas maistines medžiagas. Pavyzdžiui, galite suberti miltelius tiesiai į puodelį, užpilti karštu vandeniu ir palaikyti maždaug dešimt minučių prieš geriant. 

Lion‘s Mane miltelius taip pat galite dėti į kepinius, karštą šokoladą, pudingą, sriubas ar troškinius. Šių grybų skonis yra gana švelnus. Rekomenduojama vartoti geriausiai ryte.

Kuo skiriasi mūsų Lion's mane grybų milteliai nuo kitų?

Mūsų džiovinti Lion's mane grybai malami specialiu, industriniu (angl. superfine grinding) būdu iki praktiškai dulkių pavidalo. Taip suardomas chitinas, išlaisvinant platų naudingų medžiagų kiekį. Chitinas yra pagrindinė grybų ląstelių sienelių statybinė medžiaga, iš kurios taip pat yra sudarytas ir nariuotakojų gyvūnų skeletas. Nesuardžius chitino molekulės, naudingos medžiagos lieka "uždarytos" ląstelėje ir pasišalina iš organizmo virškinimo proceso dėka. Chitiną suardyti galima ir termiškai apdorojant grybus: juos verdant, kepant ar šaldant, tačiau taip suardyto chitino procentas yra labai mažas, todėl, nusprendus grybus vartoti kaip maisto papildą, reikėtų suvalgyti neįmanomą jų kiekį.

Maišant miltelius, ant jų yra purškiamas vandens pagrindo Lion's mane ekstraktas, taip sumažinamas miltelių lipnumas, jie dar labiau praturtinami naudingomis medžiagomis.

Pabaigoje, mūsų gericijaus grybų milteliai džiovinami vakuume, pastoviai juos maišant, taip dar labiau trikdomos grybų ląstelių sienelės, padidinant tarpląstelinių medžiagų biologinį prieinamumą. 

Laikymas: Laikyti originalioje pakuotėje.

Sudedamosios dalys: 100% malti džiovinti lion‘s mane grybai, iš ekologinio ES ūkio

Grynasis kiekis: 100 g

Kilmės šalis: Europos Sąjunga

Tik iš ES eko ūkiuose užaugintų grybų.

Vartojimo instrukcija: 1-3 g (0,5-1,5 arbatinio šaukštelio) per dieną. Miltelius galima vartoti kaip maistą, dėti į skysčius ir gėrimus. Verta atkreipti dėmesį, kad terminio apdorojimo metu, didžioji naudingų medžiagų dalis suyra, todėl vartojant sveikatinimosi tikslais, miltelius geriausia užpilti maždaug puse stiklinės, stipriai šiltu (jokiu būdų ne verdančiu) vandeniu, palaikyti kelias minutes, ir išgerti. Milteliai nėra tirpūs vandenyje.

MISHKAY yra registruotas MB Pjaunu grybą prekės ženklas Europos Sąjungoje.

Neseniai žiūrėjote

Lion's mane grybų milteliai, 100g
20,45 €