0

Jūsų krepšelis yra tuščias

SpausdintiEl.paštas
Maisto papildas "Black Walnut Hulles", 100 kaps.

Juodasis riešutmedis (lot. Juglans nigra) – riešutmedinių (Juglandaceae) šeimos medžių rūšis. Paplitęs Šiaurės Amerikoje nuo pietų Ontarijo iki šiaurės Floridos ir Teksaso.

Kaina: 19,90 €
Prekės aprašymas

Liaudies medicinoje naudojami lapai, vidinė žievė, riešutai ir žalios ar džiovintos luobelės, tačiau žalia luobelė dažniausiai ir yra gana aktyviai naudojama liaudies medicinoje.

Juodasis riešutmedis (lot. Juglans nigra) – riešutmedinių (Juglandaceae) šeimos medžių rūšis. Paplitęs Šiaurės Amerikoje nuo pietų Ontarijo iki šiaurės Floridos ir Teksaso. Liaudies medicinoje naudojami lapai, vidinė žievė, riešutai ir žalios ar džiovintos luobelės, tačiau žalia luobelė dažniausiai ir yra gana aktyviai naudojama liaudies medicinoje.

Vartojimas: 1 kapsulė per dieną su maistu, užgeriant stikline vandens.

Sudedamosios dalys:  juodųjų riešutmedžių (lot. Juglans nigra, angl. Black Walnut) riešutų kevalų milteliai, želatina (kapsulė), lipnumą reguliuojančios medžiagos riebalų rūgščių magnio druskos ir silicio dioksidas.

Maistinė medžiaga

1 kapsulėje yra:

Juodųjų riešutmedžių riešutų kevalų milteliai

500 mg

Įspėjimai: neviršyti nustatytos rekomenduojamos dozės. Maisto papildas neturėtų būti vartojamas kaip maisto pakaitalas. Svarbu įvairi ir subalansuota mityba bei sveikas gyvenimo būdas. Prieš vartojant maisto papildą nėštumo ir žindymo laikotarpiu, rekomenduojame pasitarti su gydytoju ar vaistininku. Būtina įsitikinti ar nesate alergiškas riešutams.

Laikymas: laikyti sausoje, tamsioje, vaikams nepasiekiamoje vietoje, ne aukštesnėje kaip 25 0C temperatūroje.

Grynasis kiekis 60,6 g (1 kapsulė 606 mg)

Gamintojas NOW Health Group, Inc., 244 Knollwood Drive, Bloomingdale, IL 60108-2257, JAV. Tel. +1 630 545 9098.

Geriausias iki (pabaigos): žr. ant pakuotės.

Neseniai žiūrėjote