0

Jūsų krepšelis yra tuščias

Susijusios prekes

SpausdintiEl.paštas
Ausiagrybio kapsulės 500mg, 90kaps

TIKRASIS AUSIAGRYBIS (lot. Auricularia auricula - judae) yra valgomasis grybas, paprastai žinomas kaip „medžio ausies“ grybas.

Kaina: 25,00 €
Aprašymas

Šis grybas yra ypač populiarus Rytų Azijoje, ypač Kinijoje, Japonijoje ir Korėjoje. Kinija yra didžiausia A. auricula-judae augintoja. Mūsų ausiagrybis yra užaugintas išskirtinai tik Europos sąjungoje.

Auricularia auricula (dar žinomas kaip black fungi, wood ear, Jew's ear ar jelly ear) grybas taip pat naudojamas tradicinėje kinų medicinoje dėl potencialios naudos sveikatai . 

Vartojimas: 1 kapsulę ryte, 2 kapsules vakare. Kapsulėse esančius ausiagrybio grybo miltelius galima supilti į puodelį ir užpilti karštu, bet ne verdančiu (<70C) vandeniu - taip vartojant, naudingų medžiagų įsisavinimas bus dar geresnis. Vienoje kapsulėje yra 0.5g džiovinto grybo miltelių. Paros dozė 1.5g. Neviršyti rekomenduojamos paros dozės.

Sudedamosios dalys: Ekologiški, džiovinti Ausiagrybio grybai (Auricularia auricula*), iš ES ekologinio ūkio, HPMC (veganiška kapsulė).

Pagaminta: ES

Svoris: 45g, 90 kapsulių.

Įdomu.
Tyrimas su pelėmis, kurios buvo šertos daug cholesterolio turinčiu maistu, parodė, kad ausiagrybio etanolio ekstraktas turėjo hipoglikeminį poveikį, pagerino antioksidacinę būklę, sumažino bendro cholesterolio lygį ir aterosklerozės indeksą, padidino didelio tankio lipoproteinų cholesterolio kiekį ir tulžies rūgščių išsiskyrimą su išmatomis.

2013 m. žurnale „Journal of Traditional and Complementary Medicine“ paskelbtame apžvalginiame straipsnyje buvo aptartas tradicinis A. auricula-judae naudojimas kinų medicinoje siekiant pagerinti odos būklę ir sumažinti senėjimo požymius. „International Journal on Fungal Biology“ 2011 m. buvo įkeltas straipsnis apie tikrojo ausiagrybio senėjimą stabdančias savybes.

Tyrimai parodė (nuoroda), kad A. auricula-judae yra įvairių antioksidacinių junginių, įskaitant polisacharidus, flavonoidus ir fenolio junginius. Nustatyta, kad šie junginiai sulaiko laisvuosius radikalus ir apsaugo ląsteles nuo oksidacinės pažaidos.

Neseniai žiūrėjote

Ausiagrybio kapsulės 500mg, 90kaps
25,00 €