0

There are no products in your cart

PrintE-mail
Skaistinamasis veido kremas BIO VITAMINS, Biocos, 30ml

100% natūralus veido kremas BIO VITAMINS su vitaminais C, E, vertingaisiais CO2 ekstraktais, nerafinuotais aliejais sukurtas odos elastingumui gerinti, drėkinti, minkštinti, raminti odai.

Price: 11,90 €
Product Description

Rekomenduojame sausai, brandžiai, papilkėjusiai, su išsiplėtusiais kapiliarais, raustančiai odai.

Aktyvūs ingredientai:

  • Ekologiškas verbenų hidrolatas puikiai tinka papilkėjusiai, pavargusiai, išblyškusiai odai atgaivinti.
  • Vitaminas C: kosmetikos gaminių receptūrose naudojame stabilią vitamino C formą, todėl tokius gaminius saugu naudoti ir dienos metu. Vitaminas C kosmetikoje naudojamas kaip stiprus antioksidantas, saugantis odą nuo senėjimo. Produktai su vitaminu C skaistina, šviesina odą, todėl ypač tinka papilkėjusiai, pavargusiai odai.
  • Vitaminas E: kosmetikoje vertinamas kaip stiprus antioksidantas.
  • Laukinių kiparisų eterinis aliejus sutraukia kapiliarus, mažina veido raudonį.
  • Greipfrutų eterinis aliejus: sutraukia poras, tonizuoja, atgaivina odą.
  • Levandų eterinis aliejus: turi odą raminančių, odos atsinaujinimą skatinančių savybių.
  • Jonažolių fitolis (maceratas): padeda įveikti įvairias odos problemas, tinka net jautriai odai.
  • Lazdyno riešutų aliejus: dėl ypatingos riebiųjų rūgščių sudėties lazdyno riešutų aliejus yra labai artimas žmogaus odos išskiriamam sebumui, lengvai susigeria į odą nekimšdamas porų, todėl tinka net ir riebiai bei mišriai odai. Aliejus subalansuoja išskiriamo sebumo kiekį ir neriebina odos.
  • Nakvišų CO2 ekstraktas: pasižymi linolo ir gama-linolo (GLA) rūgščių gausa. Linolo rūgštys labai naudingos odos priežiūroje, kadangi turi odos apsauginį barjerą atstatančių, odą šviesinančių, spuogus mažinančių savybių.
  • Erškėtuogių CO2 ekstraktas: jame yra daug nepakeičiamųjų riebalų rūgščių (oleino, palmitino, linolo ir gama linoleno rūgšties (GLA), kas nulemia ypatingas šio ekstrakto savybes. Esminės riebalų rūgštys yra minkštinančios medžiagos, kurios pagerina odos elastingumą ir skvarbumą, tonizuoja bei padeda odai atsistatyti. Erškėtuogių CO2 ekstraktas yra vienas iš geriausių aliejų, naudojamų brandžiai odai, taip pat esant randams.


NAUDOJIMAS: Kremu rekomenduojama tepti veido, kaklo bei paakių sritį. Prieš tepant kremą, apipurškite veidą hidrolatu/gėlių vandeniu. Į drėgną odą kremas greičiau įsigeria ir jos neriebaluoja.

Gamintojas: Biokosmetikos akademija (Lietuva)Recently viewed