0

There are no products in your cart

PrintE-mail
Kanapių sėklų aliejus 250ml

Kanapių sėklų aliejus spaudžiamas šalto spaudimo būdu, yra nerafinuotas, todėl lieka visi vitaminai. Nepatartina naudoti kepimui, nes žūsta dauguma naudingų medžiagų. Šis kanapių aliejus gali būti naudojamos kosmetikai, maistui ir savigydai.

Price: 9,69 €
Product Description

Aliejus spaudžiamas iš Kęstučio Zinkevičiaus šeimos ūkyje užaugintų kanapių sėklų. Ūkis yra sertifikuojamas ekologiniam ūkininkavimui, tad kanapių sėklos užaugintos ekologiškai. Iš šių sėklų spaudžiame aliejų ir galima duoti kanapių aliejų mažiems vaikams.

Kanapių aliejus labai vertingas dėl sudėtyje esančių vitaminų A, B1, B2, B3, B6, C, D, ir E, kalcio, magnio, kalio, geležies, cinko ir kitų mikroelementų. Tai vienintelis augalas, sudėtyje turintis D vitamino, būtino kalio absorbcijai. Kanapių aliejus itin vertinamas dėl organizmui ir odai svarbių riebiųjų rūgščių: Omega-3, Omega-6 ir Omega-9, kurios sudaro net 80%. Tai daugiausiai riebiųjų rūgščių turintis augalinis aliejus. Be to, kanapių aliejaus sudėtyje šios rūgštys yra būtent tokiu santykiu, kuris žmogui pats tinkamiausias (3:1). Kanapių aliejuje gausu amino rūgščių ir proteino.

Vos 1-2 šaukštai aliejaus turi visą rekomenduojamą Omega 3 ir Omega 6 riebiųjų rūgščių paros normą- puikiai subalansuotą,natūralią ir malonaus skonio.

Sudėtis: 100% kanapių sėklų aliejus. Be jokių priedų.

Pagaminta ir užauginta Kęstučio Zinkevičiaus šeimos ūkyje, Ukmergės rajone.

Recently viewed