0

There are no products in your cart

PrintE-mail
Ekologiškas kininis kordicepsas milteliais, 100g

Kininis kordicepsasiš EU ekologinio ūkio.

Price: 20,45 €
Product Description

Džiovinti kininio kordicepso grybai malami specialiu industriniu (angl. superfine grinding) būdu iki praktiškai dulkių pavidalo, plačiau apie superfine grinding proceso skirtumus galite paskaityti čia.

Taip suardomas chitinas, išlaisvinant platų naudingų medžiagų kiekį. Chitinas yra pagrindinė grybų ląstelių sienelių statybinė medžiaga, iš kurios taip pat yra sudarytas ir nariuotakojų gyvūnų skeletas. Nesuardžius chitino molekulės, naudingos medžiagos lieka "uždarytos" ląstelėje ir pasišalina iš organizmo virškinimo proceso dėka. Chitiną suardyti galima ir termiškai apdorojant grybus: juos verdant, kepant ar šaldant, tačiau taip suardyto chitino procentas yra labai mažas, todėl, nusprendus grybus vartoti kaip maisto papildą, reikėtų suvalgyti neįmanomą jų kiekį.

Papildomai grybų milteliai džiovinami vakuume pastoviai juos maišant, taip dar labiau trikdomos grybų ląstelių sienelės, padidinant tarpląstelinių medžiagų biologinį prieinamumą. Miltelius maišant, yra purškiamas vandens pagrindo kordicepso grybo ekstraktas, taip mažinamas miltelių lipnumas ir dar labiau padidinimas jų biologinis prieinamumas.


Paskirtis:
energijai, ištvermei, sportui, plaučių ir širdies veiklai, kepenų funkcijai, sąnariams, potencijai, imunitetui

Sudedamosios dalys: 100% kininio kordicepso (Cordyceps Sinensis*) grybų milteliai, iš ES ekologinio ūkio

EKO-ekologiskas
Sertifikuota pagal: LT-EKO-001

Polisacharidų kiekis: >=30%

Vartojimo instrukcija: rekomenduojama vartoti po 1-2 arb. šaukštelius (2-5 g) miltelių per dieną. Miltelius galima įdėti į šiltus skysčius arba į maistą.

Geriausias iki: žr. ant pakuotės

Laikymo sąlygos: laikyti originalioje pakuotėje (sausoje vietoje, ne aukštesnėje nei +25 °C temperatūroje).

Grynasis kiekis: 100 g

Recently viewed

Ekologiškas kininis kordicepsas milteliais, 100g
20,45 €
Results 1 of 1 Show more