0

Jūsų krepšelis yra tuščias

Susijusios prekes

SpausdintiEl.paštas
Kvapas namams "Lietuvos kvapas", 100ml

Subtilus, pakylėjantis, gilus, charakteringas kvapas, sklidinas gyvenimo intensyvumo ir džiaugsmo

Kaina: 38,00 €
Aprašymas

Bergamotės, imbiero, lauko gėlių, aviečių, raudonų uogų ir greipfruto aromatą papildo jausminga, šilta ir švelni pakalnutės, alyvos bei rožės puokštė. Galop suskamba ambros, medžio samanų, kedro, santalmedžio, pačiulio, muskuso ir medžio dūmo akordai.

Stilingas ir patogus būdas namų kvėpinimui. Popierinėje pakuotėje rasite 100 ml karališkos žalios spalvos stiklo buteliuką su sidabro spalvos kamšteliu ir 8 baltas medvilnės/poliesterio pluošto lazdeles. Kvapo aliejaus užtenka iki 3 mėn.
Naudojimo instrukcija: Išpakuokite buteliuką ir lazdeles. Atsukite dekoratyvinį dangtelį ir ištraukite plastikinį sandarinimo kamštelį. Užsukite dekoratyvinį dangtelį atgal ir sumerkite į kvepiantį aliejų lazdeles. Tolygiai jas paskirstykite. Lazdelės pritrauks kvapo aliejų per kelias valandas ir galėsite mėgautis sklindančiu aromatu. Kvapo stiprumą galima reguliuoti keičiant merkiamų lazdelių kiekį. Lazdelėms naudojamas specialus pluoštas, todėl jų nereikia vartyti. Kvapo intensyvumas priklauso nuo aplinkos sąlygų ir temperatūros.

Neseniai žiūrėjote

Kvapas namams "Lietuvos kvapas", 100ml
38,00 €