0

Jūsų krepšelis yra tuščias

SpausdintiEl.paštas
Kvapas namams "Karalystė", 100ml

Iškilmingas, prabangus, supintas iš karo ir taikos, tikras karališkų paslapčių kvapas

Kaina: 38,00 €
Aprašymas

Kvapas pasitinka didingu kipariso ir švelniai salstelėjusių rožių, jazminų, švitrūno bei cinamono akordu. Puošnumo ir prabangos jam suteikia į gotikinių katedrų kupolus kylantys smilkalų dūmai, apie galią ir valdžią byloja agarmedis ir kedras. Galiausiai visą kompoziciją užbaigia iškalbingos muskuso, ambros, vanilės bei gauruotojo švitrūno natos.

Stilingas ir patogus būdas namų kvėpinimui. Popierinėje pakuotėje rasite 100 ml karališkos mėlynos spalvos stiklo buteliuką su sidabro spalvos kamšteliu ir 8 baltos spalvos medvilnės/poliesterio pluošto lazdeles. Kvapo aliejaus užtenka iki 3 mėn.

Naudojimo instrukcija: Išpakuokite buteliuką ir lazdeles. Atsukite dekoratyvinį dangtelį ir ištraukite plastikinį sandarinimo kamštelį. Užsukite dekoratyvinį dangtelį atgal ir sumerkite į kvepiantį aliejų lazdeles. Tolygiai jas paskirstykite. Lazdelės pritrauks kvapo aliejų per kelias valandas ir galėsite mėgautis sklindančiu aromatu. Kvapo stiprumą galima reguliuoti keičiant merkiamų lazdelių kiekį. Lazdelėms naudojamas specialus pluoštas, todėl jų nereikia vartyti. Kvapo intensyvumas priklauso nuo aplinkos sąlygų ir temperatūros.

Neseniai žiūrėjote

Kvapas namams "Karalystė", 100ml
38,00 €