0

Jūsų krepšelis yra tuščias

SpausdintiEl.paštas
Naturtint ilgalaikiai plaukų dažai, patamsinta 6N (170 ml)

Ilgalaikiai plaukų dažai BE AMONIAKO, REZORCINOLIO IR PARABENŲ. Su sertifikuotais ekologiškais ir natūraliais ingredientais. Puikiai nudažo ir žilus plaukus suteikdami natūralią intensyvią spalvą.

Kaina: 13,49 €
Aprašymas

Šie dažai sukurti kuo labiau vengiant agresyvių plaukų dažų komponentų. Tuo pačiu panaudojami veiksmingi augaliniai aliejai ir ekstraktai plauką pamaitinti ir atgaivinti.

Naturtint Green Technologies yra lyderiai tarp "žaliųjų" plaukų dažų JAV, Didžiojoje Britanijoje ir Olandijoje, tarp populiariausių ir kitose šalyse.
Tai nėra nei ekologiški nei natūralūs plaukų dažai (nes permanentinių tokių dažų apskritai nebūna), tačiau maksimaliai įmanomai tausojantys ir "žali".
Patogūs naudoti. Vienos pakuotės pakaks ir ilgiems plaukams.
Kas ne mažiau svarbu - puiki kaina.

Koks neigiamas amoniako poveikis plaukams?
- Veikiant amoniakui plauko išoriniame sluoksnyje atsiranda skylių, jis tampa nelygus, todėl blogai atspindi šviesą ir plaukai praranda blizgesį.
- Be to, esant pažeistam išoriniam sluoksniui plaukai lengviau praranda spalvą, atrodo negyvi ir išblukę.
- Amoniakas dažnai sukelia alergijas, turi stiprų nemalonų kvapą, išsausina plaukus.

Naturtint dažuose taip pat nėra silikono, parafino, mineralinių aliejų, sunkiųjų metalų, dirbtinių kvapų, natrio laurilsulfato (SLS) ir formaldehido darinių.

Aktyviosios augalinės medžiagos saugo ir atstato plaukų struktūrą, netgi pažeistiems ir nualintiems plaukams grąžina gyvybingumą ir spindesį.

Naturtint dažuose yra:
- riebalinį odos sluoksnį apsauganti medžiaga (iš sojos) yra pagrindinė Naturtint dažiklio sudėtinė dalis - ji padidina lipidų sluoksnį, kuris padengia odą ir peroksidas prie odos neprasiskverbia, todėl nesudirgina;
- minimalus reikalingas peroksido kiekis;
- keratiną stiprinančios medžiagos (keratinas - tai baltymas, esantis plauko sudėtyje, nuo jo priklauso plauko stiprumas) - kviečių baltymai (amino rūgštys) - jų pagalba iki 80% mažiau lūžinėja plaukai;
- keramidai A2 (natūraliai plauko sudėtyje esančios medžiagos, kurios užtikrina, kad plauko išorinis sluoksnis neatsiskirtų);
- saulėgrąžų ekstraktas apsaugo plaukus nuo UV spindulių ir laisvųjų radikalų, todėl spalvos intensyvumas išlieka iki 5 savaičių.

Naturtint dažų pakuotėje:
dažiklio buteliukas,
ryškiklio buteliukas,
Naturtint šampūnas,
Nutrideep fiksatorius,
instrukcijų lapelis,
apsauginės pirštinės.


Atkreipkite dėmesį, plaukų dažymui ir spalvos išlaikymui itin svarbu panaudoti visas keturias priemones - dažiklį, ryškiklį, šampūną ir fiksatorių. Šampūno ir fiksatoriaus (kondicionieriaus) panaudojimas būtinas tam, kad užfiksuotų spalvą ir ji išliktų ilgam.

Europos Sąjungoje pagamintas produktas.

Neseniai žiūrėjote

Naturtint ilgalaikiai plaukų dažai, patamsinta 6N (170 ml)
13,49 €