0

Jūsų krepšelis yra tuščias

SpausdintiEl.paštas
Intensyviai drėkinantis hialurono serumas, Biocos,30ml

Hialurono želė pagreitina audinių ląstelių atsinaujinimo prosesus, gerina mikrocirkuliaciją, mažina odos sausumą, perštėjimą, skatina naujų odos ląstelių dalijimąsi bei ypač intensyviai drėkina. Želė naudojama gryna, maišoma į hidrolatus ir kremus.

Kaina: 21,90 €
Aprašymas

Hialurono rūgšties 2% serumą sukūrėme intensyviam odos drėkinimui bei regeneracijai. Šis serumas tinkamas visų tipų veido odai, intensyviai drėkina, gali būti naudojamas ir paakių zonai.

Hialurono rūgšties serumo sudėtyje naudojame tiek stambios, tiek ir smulkios molekulinės masės hialurono rūgštį, todėl oda drėkinama ne tik paviršiuje, bet ir gilesniuose sluoksniuose. Hialurono serume naudojama hialurono rūgštis - natūrali, biotechnologiškai išgauna iš gliukozės, sojų peptonų ir mielių ekstrakto.

Hialurono rūgštis taip pat veikia kaip veikliųjų, aktyviųjų medžiagų pernešėjas, todėl Hialurono rūgšties 2% serumą rekomenduojame naudoti kartu su kitais serumais, kremais ar augaliniais aliejais.

AKTYVŪS INGREDIENTAI:

  • Hialurono rūgštis - šios rūgšties molekulės pritraukia iki 500 kartų už save didesnį kiekį vandens, todėl intensyviai drėkina odą, suteikia komforto jausmą, visapusiškai puoselėja odą. Emulsijos sudėtyje naudojame tiek stambios, tiek ir smulkios molekulinės masės hialurono rūgštį, todėl oda drėkinama ne tik paviršiuje, bet ir gilesniuose sluoksniuose.
  • Rožių vanduo - prabangus odos eliksyras. Rožių vanduo ypatingai tinka sausos odos savininkėms dėl savo drėkinančių savybių.

NAUDOJIMAS: įmasažuokite kelis lašelius Hialurono rūgšties 2% serumo į švariai nuvalytą, hidrolatu sudrėkintą odą. Iš karto naudokite kremą, kitą serumą, augalinį aliejų arba aliejų mišinį. Taip pat Hialurono rūgšties serumą galite naudoti gamindami kosmetikos priemones, maišyti su hidrolatais.


Ingredients (sudėtis): Aqua, Rosa Damascena Flower Water, Sodium Hyaluronate, Sodium Benzoate, Potassium Sorbate

Gamintojas: Biokosmetikos akademija (Lietuva)

Neseniai žiūrėjote

Intensyviai drėkinantis hialurono serumas, Biocos,30ml
21,90 €