0

Jūsų krepšelis yra tuščias

SpausdintiEl.paštas
Ekologiški reishi grybų milteliai, Pjaunu grybą, 100g

Reishi grybas (Ganoderma lucidum / lingzhi / tikrinis blizgutis) yra kilęs iš kalnuotų Azijos šalių, tokių kaip Kinija, Korėja ir Japonija.

Kaina: 20,45 €
Aprašymas

Šis grybas paprastai auga ant kietmedžių kelmų ir išvartų. Taip pat ypatingai mėgsta drėgmę bei šešėlį. Grybų derlius renkamas rugpjūčio ir spalio mėnesiais.

Reishi grybai yra inksto formos, o jų skersmuo siekia iki 20 cm ir daugiau. Reishi grybai tradicinėje Azijos medicinoje yra naudojami jau daugiau nei 2000 metų. Juose yra aktyvių junginių, įskaitant triterpenoidus, polisacharidus, steroidus, riebalų rūgštis, aminorūgštis, nukleozidus, baltymus ir alkaloidus.

Apie Reishi (Ganoderma lucidum) grybo miltelius

Džiovinti Reishi grybai malami specialiu industriniu (angl. superfine grinding) būdu iki praktiškai dulkių pavidalo, plačiau apie superfine grinding proceso skirtumus galite paskaityti čia.

Taip suardomas chitinas, išlaisvinant platų naudingų medžiagų kiekį. Chitinas yra pagrindinė grybų ląstelių sienelių statybinė medžiaga, iš kurios taip pat yra sudarytas ir nariuotakojų gyvūnų skeletas. Nesuardžius chitino molekulės, naudingos medžiagos lieka "uždarytos" ląstelėje ir pasišalina iš organizmo virškinimo proceso dėka. Chitiną suardyti galima ir termiškai apdorojant grybus: juos verdant, kepant ar šaldant, tačiau taip suardyto chitino procentas yra labai mažas, todėl, nusprendus grybus vartoti kaip maisto papildą, reikėtų suvalgyti neįmanomą jų kiekį.

Papildomai grybų milteliai džiovinami vakuume pastoviai juos maišant, taip dar labiau trikdomos grybų ląstelių sienelės, padidinant tarpląstelinių medžiagų biologinį prieinamumą. Miltelius maišant, yra purškiamas vandens pagrindo Reishi grybo ekstraktas, taip mažinamas miltelių lipnumas ir dar labiau padidinimas jų veiksmingumas.

Šis kokybiškas produktas gali būti naudingas gyvenantiems įtemptu režimu, daug dirbantiems, patiriantiems stresą.


Sudedamosios dalys: 100% džiovinti reishi (Ganoderma lucidum) grybo milteliai, iš ekologinio ES ūkio

EKO-ekologiška
Sertifikuota pagal: LT-EKO-001

Polisacharidai: ≥30%

Vartojimo instrukcija: rekomenduojama vartoti po 1-2 šaukštelius (1-3 g) miltelių vieną kartą per dieną. Miltelius galima įdėti į šiltus skysčius arba į maistą.

Geriausias iki: žr. ant pakuotės

Laikymo sąlygos: laikyti originalioje pakuotėje, sausoje vietoje, ne aukštesnėje nei +25 °C temperatūroje.

Grynasis kiekis: 100 g

Užauginta ir pagaminta: ES

Neseniai žiūrėjote

Ekologiški reishi grybų milteliai, Pjaunu grybą, 100g
20,45 €