0

Jūsų krepšelis yra tuščias

SpausdintiEl.paštas
Muilo riešutai 1kg

Riešutų muilas visame pasaulyje žinomas įvairiais vardais, tokiais kaip muilo riešutai, muilamedis, skalbiamieji riešutai, muilo riešutų kevalai, plovimo kevalai, muilamedžio riešutų lukštai, Ritha (hindi) riešutų kevalai ir kitais.

Kaina: 11,29 €
Aprašymas

Riešutų muilas visame pasaulyje žinomas įvairiais vardais, tokiais kaip muilo riešutai, muilamedis, skalbiamieji riešutai, muilo riešutų kevalai, plovimo kevalai, muilamedžio riešutų lukštai, Ritha (hindi) riešutų kevalai ir kitais.Riešutų muilas yra išdžiovinti muilamedžio vaisių (ar muilo uogų riešutų) kevalai (arba lukštai).Išdžiovintas vaisius yra pati vertingiausia augalo dalis. Juose nėra jokių sintetinių medžiagų, kvapų, pigmentų, antiseptikų ar kitų chemikalų.Skalbiamieji riešutai tai grynas natūralus produktas ir 100% suskaidomas mikroorganizmų, nelieka jokių kūnui ar aplinkai žalingų liekanų, netgi naudojant ilgą laiką.Saponinas yra 100% natūrali alternatyva cheminėms skalbimo priemonėms ir valikliams. Jis gali pakeisti daug cheminių skalbiklių, tokius kaip tie, kuriuose yra sodium laureth sulphate (SLS), kuris tampa vis žinomesnis vartotojams, nes yra erzinantis odą ir pavojingas sveikatai. Muilo riešutai nuo seniausių laikų naudojami kaip skalbimo priemonė, kaip muilas asmeninei higienai, kaip valiklis, kurį galima naudoti gausybei kitų tikslų. Nuo seniausių laikų iki šiandienos, medicininėse knygose yra detalių įrašų apie skalbimo ir medicinį gydymo poveikį. Mingų dinastijos knygoje “Compedium of Materia Medica” ypač detaliai aprašyti įvairūs muilamedžio medicininiai poveikiai. Knygoje pabrėžiama, kad muilamedis gali padaryti odą baltesne, o naudojant veidui gali pašalinti šlakelius. Taip pat muilamedis gali padaryti akis šviesesnėmis, o naudojant plaukams-panaikinti pleiskanas.

Muilo riešutų savybės:

  • 100% suyrantys
  • Idealiai tinka šilkui ir vilnai
  • Hipoalergiški
  • Valo ir atnaujina kvapą
  • Taupo vandenį ir energiją
  • Paryškina spalvas
  • Natūralus medžiagos minkštiklis
  • Be chemikalų
  • Ekologiškai išauginti

 

Naudokite 6-7 riešutų lukštus medvilniniame maišelyje 3 skalbimams. Rekomenduojama skalbti aukštesnėje nei 30 laipsnių tempertaūroje.

Ekonomiška skalbimo priemonė, kurios 1kg 3-4 asmenų šeimai užtenka metams!

 

Sudėtis: muilo riešutai

Neseniai žiūrėjote

Muilo riešutai 1kg
11,29 €