0

Jūsų krepšelis yra tuščias

SpausdintiEl.paštas
Indų plovimo kempinėlė- natūrali lufa

Tai natūrali alternatyva plastikinėms kempinėms. Lufa - tai natūraliai gamtoje augantis augalas, iš kurio vaisiaus yra gaminamos kempinėlės.

Kaina: 4,50 €
Aprašymas

Tai natūrali alternatyva plastikinėms kempinėms. Lufa - tai natūraliai gamtoje augantis augalas, iš kurio vaisiaus yra gaminamos kempinėlės. Šios „Michael's" indų plovimo lufos yra ekologiškai išaugintos Filipinuose, etiškame ir socialiai atsakingame šeimos ūkyje. Filipinuose žmonės nuo seno naudoja lufas indams plauti vietoje sintetinių kempinių. Jos yra labai patvarios ir gali tarnauti net iki 12 mėnesių.

Ši lufos kempinėlė užtikrina efektyvų indų plovimą, ji yra minkšta ir lanksti, kad pasiektų visus sunkiai prieinamus kampelius ir kraštelius. Lufos yra tinkamos visiems indams bei paviršiams plauti. Jos yra pakankamai švelnios valyti nesvylantiems (non-stick) paviršiams, be to gali būti naudojamos vaisiams ir daržovėms plauti ar netgi kūnui prausti. Lufos, nelyginant sintetinės kempinės, yra žymiai palankesnės aplinkai, nes jas išmetus greitai ir visiškai suyra. 

Priežiūra: praskalauti ir leisti, pakabinus, natūraliai išdžiūti. Galima išplauti skalbimo ar indų plovimo mašinose. Sudilusias išmesti į kompostą.


Gamintojas: Michael's Originals", Filipinai

Neseniai žiūrėjote

Indų plovimo kempinėlė- natūrali lufa
4,50 €