0

There are no products in your cart

Related products

PrintE-mail
Natūrali kondicionieriaus plytelė, Friendly soap, 90g

Suyrantis, veganiškas rankų darbo plaukų kondicionierius patogiai ir natūraliai plaukų priežiūrai kelionėse, sporto klube ar savo vonios kambaryje.

Price: 6,69 €
Product Description

Muilas- kondicionierius su levandų ir arbatmedžio eteriniais aliejais. Palengvina plaukų iššukavimą ir minkština juos nenaudojant agresyvių cheminių medžiagų.

Nei viename iš muilų nerasite net mažiausio palmių aliejaus, konservantų ar sulfatų. Viskas, kas pridedama, yra skirta gerai odos ir plaukų būklei išlaikyti. FRIENDLY SOAP dėžutės be plastiko yra perdirbamos ir suyrančios, be to, užsiregistruotos  „The Vegan Society“ ir „Cruelty-Free International“.

Mūsų patogi nedidelė kondicionieriaus plytelė yra draugiškesnė planetai, švelnesnė jūsų galvos odai, o plaukai tampa minkšti, švelnūs ir nuostabiai valomi. Plytelę galite ištirpinti ir naudoti kaip skystą kondicionierių, arba tepti tiesiai ant plaukų.

Kiti privalumai:

  • * Rankų darbo
  • * Be parabenų ir sintetinių kvapiklių
  • * Be palmių riebalų
  • * Vegan
  • * 1 plytelės užtenka 2-3 mėnesiams
  • * Pakuotė iš perdirbto popieriaus

Sudedamosios dalys: kakavos sėklų sviestas, Behetrimono metosulfatas ir cetearilo alkoholis, ricinos aliejus, levandų eterinis aliejus, kuriame yra linalolio, geraniolio, limoneno, arbatmedžio lapų aliejus, kuriame yra limoneno.

Gamintojas: Friendly soap (Didžioji Britanija)

Recently viewed

Natūrali kondicionieriaus plytelė, Friendly soap, 90g
6,69 €
Results 1 of 1 Show more