0

There are no products in your cart

PrintE-mail
Himalajų druska smulki 0,5kg

Natūrali, nerafinuota, be priedų, smulki, neapdorota ir chemiškai nevalyta Himalajų druska. Joje yra net 84 elementai, ne tik natrio chloridas, jodas ir vanduo, kaip įprastinėse stalo druskose.

Price: 2,59 €
Product Description

Natūrali, nerafinuota, be priedų, smulki, neapdorota ir chemiškai nevalyta Himalajų druska. Joje yra net 84 elementai, ne tik natrio chloridas, jodas ir vanduo, kaip įprastinėse stalo druskose. Himalajų akmens druskoje, palyginus su kitomis akmens druskomis, yra gausu kalio ir santykinai mažiau natrio, todėl ji nekenkia žmogaus sveikatai. Priešingai - (kartu su vandeniu) ji reguliuoja kraujo spaudimą, šalina toksinus, reguliuoja ląstelių Ph ir vandens kiekį organizme, stiprina kaulus ir kvėpavimo sistemą, gerina miegą, energizuoja ir jaunina.


Himalajų druska susidarė prieš 500 milijonų metų išdžiūvus senosioms jūroms ir glūdi žemėje 300-600 m. gylyje, apsaugota nuo aplinkos poveikio.

Tai visiškai natūralus, neperdirbtas produktas, kurio poveikis iš esmės skiriasi nuo stipriai perdirbtų plačiai naudojamų analogų (panašiai kaip rafinuotas cukrus ir natūralūs cukrūs, balti miltai ir pilno grūdo nevalyti miltai, rafinuoti aliejai ir šalto spaudimo aliejai).
Himalajų druska turi taisyklingų kristalų struktūrą - tai lemia jos didelę energetinę vertę.

Ši druska iš vienos seniausių druskos kasyklų Himalajų papėdėje, kurioje jau 2000 metų druska tradiciniu būdu kasama, rankiniu būdu rūšiuojama, plaunama, džiovinama saulėje ir sumalama.

Himalajų druska rekomenduojama naudoti ne tik maistui, mineralinės druskos gėrimams (sūrymams), bet ir plauti akims, nosiai, pilti į vonią (balneoterapijai). Šiais atvejais ruošiamas 1% druskos tirpalas. Himalajų druskos vonia - detoksikuoja, jaunina, atpalaiduoja, stipriai drėkina odą, palankiai veikia esant odos problemoms - dermatitams, niežėjimui.Druskos sudėtis: 100% druska (NaCl 970 g/kg, Ca 2290 mg/kg, K 2140 mg/kg, Mg 998 mg/kg, Si 183 mg/kg, Sr 139 mg/kg, Fe 33,4 mg/kg, Br 10,6 mg/kg, Zn 4,46 mg/kg, Ba 1,66 mg/kg, Ti 1,65 mg/kg, Mn 1,52 mg/kg, P 1,49 mg/kg), natūrali, nerafinuota, be priedų.Kilmė: PakistanasGamintojas: Natur Hurtig (Vokietija)

Recently viewed

Himalajų druska smulki 0,5kg
2,59 €
Results 1 of 1 Show more