0

There are no products in your cart

Related products

PrintE-mail
Ekologiškas kokosų aliejus 30ml

Ekologiškas šalto spaudimo kokosų aliejus. Nerafinuotas ir nedezodoruotas.

Price: 2,59 €
Product Description

Ölmühle Solling“ ekologiškas šalto spaudimo kokosų aliejus spaudžiamas iš šviežiai džiovintų sunokusių kokosų, kurie tik surinkti yra smulkinami ir karštu oru keletą minučių džiovinami. Nerafinuotas ir nedezodoruotas. Nuostabaus aromato. Naudojamas maisto gamybai ir kūno priežiūrai. Puikūs ir saugūs riebalai kepimui. Sviesto pakaitalas be cholesterolio.

Dar neragavote ekologiško kokosų aliejaus – išspausto naudojant vokiškas technologijas iš egzotiškoje Šri Lankoje užaugintų kokosų? Rizikuojate likti paskutiniai...

„Ölmühle Solling“ kokosų aliejus yra šaltai spaudžiamas iš šviežiai džiovintų kokosų. Tai labai stabilūs riebalai – juos kaitinant nesusidaro kenksmingos transriebiosios rūgštys, todėl jie puikiai tinka ruošti maistą aukštoje temperatūroje: kepti „Wok“ keptuvėje, tiesiog kepti, skrudinti, taip pat kepiniams, troškiniams ir kt. Kokosų aliejus nepakartojamas ir kaip užtepas ant duonos, ypač su prieskoniais, nes itin gerai atskleidžia jų skonį bei aromatą.

Kokosų aliejus – puikus pakaitalas hidrintiems riebalams, pvz., margarinui (jo gamybos metu naudojami metalai-katalizatoriai, kurių likučių gali būti produkte, kaip ir trans-riebalų rūgščių). Besirūpinantiems dėl cholesterolio, kokosų aliejus gali puikiai pakeisti sviestą.

Gaminant maistą su kokosų aliejumi jaučiamas natūralus kokosų kvapas, nors specifinio skonio patiekalams jis nesuteikia. Todėl tinka ir saldiems, ir rimtiems patiekalams gaminti (o labiausiai – kepti blynus). Pakaitinti kokosų aliejuje geriausiai atsiskleidžia prieskoniai, todėl tai pats mėgstamiausias aliejus rytietiškoje virtuvėje.

Dėl temperatūros maistinės savybės nesikeičia, iki 24°C būna kietas. Laikyti ne šaldytuve. Atidarius sunaudoti per 2 – 3 mėn. Stiklainyje su užsukamu dangteliu.

Sudėtis: ekologiškas kokosų aliejus.

Maistinė vertė

Maistinė vertė (100 g) - 3700 kJ/900 kcal: riebalų 100 g (iš jų sočiųjų riebalų rūgščių 92 g, mononesočiųjų 6.5 g, polinesočiųjų 1.5 g), angliavandenių 0 g (iš jų cukraus 0 g), baltymų 0 g, druskos 0 g.

Kilmė: Šri Lanka arba Filipinai

Gamintojas: Olmuhle Solling GmbH, Vokietija

Recently viewed

Ekologiškas kokosų aliejus 30ml
2,59 €
Results 1 of 1 Show more