0

Нет товаров в вашей корзинеВерсия для печатиE-mail
Kvepianti žvakė "Lietuvos kvapas, 170g

Subtilus, pakylėjantis, gilus, charakteringas kvapas, sklidinas gyvenimo intensyvumo ir džiaugsmo

Цена: 16,74 $
Описание товара

Bergamotės, imbiero, lauko gėlių, aviečių, raudonų uogų ir greipfruto aromatą papildo jausminga, šilta ir švelni pakalnutės, alyvos bei rožės puokštė. Galop suskamba ambros, medžio samanų, kedro, santalmedžio, pačiulio, muskuso ir medžio dūmo akordai.

Ši kvepianti rankų darbo žvakė skirta intensyviam aplinkos kvėpinimui. Natūralus sojų vaškas yra įlietas į saugų metalinį indelį su dangteliu, todėl ją patogu naudoti ne tik namuose, bet ir pasiimti kartu į kelionę. Metalinis dangtelis padės apsaugoti nenaudojamą žvakę  nuo dulkių, vabzdžių ir nešvarumų.  Žvakės aromatu galėsite mėgautis daugiau nei 50 val.

Dėmesio: Nepalikite degančios žvakės be priežiūros. Nenaudokite žvakės šalia greitai užsidegančių daiktų ir medžiagų. Pakartotinai uždegdami patrumpinkite  žvakės dagtį iki 5 mm. Nejudinkite žvakės indelio jei jame dar yra skystas ir karštas vaškas. Naudokite žvakes vaikams ir naminiams gyvūnams nepasiekiamoje vietoje.

Kas keli metai Lietuvos Kvapo kvapnios žvakės atnaujina savo išvaizdą, tačiau indelio viduje - visuomet tas pats jau atpažįstamas ir pamėgtas aromatas. Kviečiame juo pasimėgauti vėl arba atrasti naujai.

Недавно просмотрины