0

Нет товаров в вашей корзине

Похожие продукты
Версия для печатиE-mail
Kvepianti žvakė "Karalystė", 170g

Iškilmingas, prabangus, supintas iš karo ir taikos, tikras karališkų paslapčių kvapas

Цена: 19,57 $
Описание товара

Kvapas pasitinka didingu kipariso ir švelniai salstelėjusių rožių, jazminų, švitrūno bei cinamono akordu. Puošnumo ir prabangos jam suteikia į gotikinių katedrų kupolus kylantys smilkalų dūmai, apie galią ir valdžią byloja agarmedis ir kedras. Galiausiai visą kompoziciją užbaigia iškalbingos muskuso, ambros, vanilės bei gauruotojo švitrūno natos.

Apvaliame metaliniame indelyje, 100% medvilniniu dagčiu kvepianti  žvakė neskleidžia dūmų, yra netoksiška.  Ji dega iki 20 valandų.

 

Naudojimas: žvakė geriausiai degs ir jos ilgiau užteks, kai vienu metu ją deginsite ne trumpiau nei valandą, - vaško paviršiaus plotas tirps tolygiai. Patarimas: aromatui sustiprinti naudokite kartu su kvapniosiomis KARALYSTĖ lazdelėmis.

Dėmesio: Nepalikite degančios žvakės be priežiūros. Nenaudokite žvakės šalia greitai užsidegančių daiktų ir medžiagų. Pakartotinai uždegdami patrumpinkitežvakės dagtį iki 5 mm. Nejudinkite žvakės indelio jei jame dar yra skystas ir karštas vaškas. Naudokite žvakes vaikams ir naminiams gyvūnams nepasiekiamoje vietoje.

Недавно просмотрины

Kvepianti žvakė "Karalystė", 170g
19,57 $
Результаты 1 из 1 Показать больше