0

Нет товаров в вашей корзине
Версия для печатиE-mail
Kūdikių drabužėlių skalbimo muilas "ECOS" 1,5l

Šis skystas skalbimo muilas yra hipoalergeniškas ir švelnus jautriai mažylių odai.

Цена: 15,98 $
Описание товара

Šis skystas skalbimo muilas yra hipoalergeniškas ir švelnus jautriai mažylių odai. Dėl sudėtyje esančių augalinės kilmės aktyviųjų ploviklių ir sojų minkštiklio skalbiniai bus švarūs ir minkšti, o ramunėlių bei levandų eteriniai aliejai suteiks jiems subtilų aromatą. Šiuo skalbikliu galima skalbti ir rankomis vilnos, šilko ir panašius audinius. ECOS skalbimo skystis dėl savo koncentracijos yra labai ekonomiškas - vienos 1,5 l talpos pakuotės užtenka net 50-čiai skalbimų.


Naudojimas: naudokite 30 ml skysčio įprastam skalbimui. Labai nešvariems skalbiniams naudokite daugiau priemonės. Mirkymas nebūtinas. Norėdami panaikinti dėmes, užpilkite ECOS skalbiklio tiesiai ant skalbinių, lengvai patrinkite ir skalbkite įprastu būdu. Tinkamas ir saugus skalbti įvairaus kietumo bei temperatūros vandenyje. Mažai putojantis.
Šios priemonės sudėtyje nėra natrio laurel sulfato ir iš jo gautų nejoninių detergentų, skalbiklis be fosfatų, formaldehido, petrochemikalų ir GMO. Produktas yra augalinio pagrindo, neutralaus pH, švelnus jautriai odai, neteršia gamtos - 100% biologiškai skaidus. Saugus septiniams rezervuarams. Plastmasinė tara yra perdirbama. Tinkamas veganams. Dėl naudojamų natūralių ingredientų produkto spalva ir konsistencija gali šiek tiek kisti. 
Įspėjimas! Saugoti nuo vaikų. Saugotis, kad nepatektų į akis.


Sudėtis: daržovių ir kokosų aliejų pagrindo muilas, žemės druska, sojų pagrindo audinių minkštiklis, N.O.P sertifikuoti ekologiški ramunėlių ir levandų eteriniai aliejai, tyras vanduo.

Недавно просмотрины