0

Jūsų krepšelis yra tuščias

SpausdintiEl.paštas
DENTTABS dantų valymo tabletės, 125 tabl.

Natūralios ir ekologiškos tabletės DENTTATABS dantų valymui. Pakuotės užtenka 2 mėn!

Kaina: 7,95 €
Prekės aprašymas

DENTTABS privalumai:

* Natūralios ir ekologiškos dantų valymo tabletės
* DENTTABS natūrali celiuliozė švelniai valo, nebraižo emalio
* Jau po keleto kartų dantys taps lygesni ir spindintys
* Baltesni dantys be jokio balintojo
* Apsaugo nuo dantų akmenų ir ėduonies
* Sumažina dantų jautrumą
* Praktiška ir patogu kelionėse
* Efektyvumas ir veiksmingumas įrodytas klinikiniais tyrimais

Sudėtyje nėra:

* Konservantų
* Parabenų
* Aliuminio
* Balintojo
* PEG* Jokių kitų cheminių medžiagų

DENTTABS dantų valymo tabletės formuoja visiškai kitokį dantų priežiūros supratimą, tai ideali alternatyva įprastai dantų pastai.

DENTTABS nereikia jokių konservantų, priemonių nuo mikrobų, nes pagaminta „ sausuoju principu“, kitaip nei dantų pasta, kurios sudėtyje būna iki 50% vandens.
Su DENTTABS mikro - celiulioze dantys ne „valomi“, o tiesiog švelniai „poliruojami“, negadinant ir nebraižant emalio, jie tampa labai slidūs ir blizgantys. Tai iš karto pajus kiekvienas! 
Ant tokių „ nupoliruotų“ dantų nebegali susidaryti jokios apnašos. Nebus apnašų, nebus ėduonies ir dantų akmenų.
Arbatos, kavos, raudono vyno ir nikotino sukeltas spalvos pasikeitimas pamažu nyksta, nes spalvos pigmentai, kaip ir apnašos, nebegali prisitvirtinti prie lygaus ir slidaus paviršiaus. Keičiasi dantų spalva, jie pašviesėja, nors sudėtyje nėra jokio balintojo

DENTTABS sudėtis - natūrali ir ekologiška . Kiekvienais metais atliekami tyrimai ir suteikiamas naujas ekologiško produkto sertifikatas.

Geriausias dantų valymo rezultatas pasiekiamas naudojant specialų DENTTABS dantų šepetėlį.

DENTTABS tablečių naudojimas: paprastas ir nesudėtingas:

* Suvilgykite tabletę seilėmis ir priekiniais dantimis pakramtykite ją. Tabletė suirs per 10 - 20 sek.

* Tabletei suirus drėgnu dantų šepetėliu valykite dantis 1 - 3 min. Naudokite kuo minkštesnį dantų šepetėlį, rekomenduojame naudoti Exstra Soft DENTTABS dantų šepetėlį. ( Denttabs dantų valymo tabletės neputoja, nes yra ekologiškos ir sudėtyje nėra cheminės medžiagos sukeliančios šampūnų, dantų pastų putojimą - laurilsulfatas, SLS ).

* Išskalaujame dantis – baigta.

O dabar pajuskite skirtumą, perbraukdami liežuviu per dantis. Jaučiate? Jūsų dantys tarsi nupoliruoti ir slidūs kaip „ledas“. Jausmas toks, tarsi būtumėte atlikę profilaktinį dantų valymą pas stomatologą.

Ir tai tik vienas iš keleto Danttabs privalumų !

Kiekis: pakuotėje 125tabl. Šio kiekio pakanka 2 mėn.

Išbandykite ir dantų pasta taps praeitimi !

Pagaminta : Vokietija


Išsami sudėtis.

Microcrystaline celluloze ( Mikrokristalinės celiuliozės skaidulos ) iki pat tarpdančių švelniai nupoliruosJūsų dantis, padarydamos jų paviršių itin slidžiu.Įvairios dalelės, vėl patekusios ant dantų paviršių, tiesiog nuslys nuo jų, tad dantų apnašos (akmenys) praktiškai nebesusidarys.

Sodium Bicarbonate ( natrio hidrokarbonatas ), geriau žinomas kaip ( maistinė soda ), kartu su vitaminu C, pH padaro neutraliu (5,5).

Silica ( kristalinis kvarcas) naudojamas kaip abrazyvinė medžiaga, galinti padėti pašalinti minkštas dantų apnašas, jei jų yra. Denttabs tabletės nebraižo emalio, RDA tik 30.

Sodium Lauroyl Glutamate. Dvi gamtoje randamos natūralios medžiagos (kokosų aliejaus riebalų rūgštys ir gliutamino rūgštis) reaguoja viena su kita, prarasdamos savo pirmines savybes. Vykstant šiam natūraliam cheminiam procesui, gaunasi aktyvioji paviršiaus medžiaga ( „muilas“ ) kuri atsiskyrusius baltymus ir riebalus sujungia su vandeniu, kad jie būtų išplauti skalaujant burną.
„Glutamatų" nereikėtų painioti su maisto produktų srityje naudojamais skonio stiprikliais– „DENTTABS“ sudėtyje nėra glutamatų ar gliuteno.

Magnesium Stearate ( magnio stearatas ) - tai pagalbinė augalinės kilmės medžiaga

Aroma ( natūralus mėtų aromatas ) kartu su stevija ir mentoliu suteiks maloniai „vėsinantį“ gaivos pojūtį bei gaivų burnos kvapą.

Sodium Floride ( fluoridas, fluoras, ) skatina dantų emalio remineralizaciją ir atsikūrimą, todėl ypač padeda ne tik esant jautriems dantų kakleliams, bet ir pradinėje dantų ėduonies stadijoje. Kadangi„DENTTABS“ tabletės yra „sausos, pagamintos be vandens“, natrio fluoridas nepraranda savo savybių ( nes fluoras reaguoja su vandeniu ) ir fluorido poveikis visiškai atsiskleidžia tik jas naudojant. ( Dantų pastos yra pagamintos su vandeniu, tad fluoridas pradeda reaguoti iškart pagaminus ir praėjus keliemms mėnesiams po pagaminimo, prarandą didžiąją dalį savo efektyvumo ).

Norintys pasirinkti tabletes be fluoro, gali pasirinkti - ( Denttabs dantų valymo tabletės be fluoro, 125tabl. ).

Stevia ( Stevija ) – tai saldaus skonio augalas, kartu su jo aromatu ir mentoliu suteikiantis gerą skonį. Stevija padeda išvengti paradontozės ir dantų ėduonies - karieso.

Xanthan Gum ( ksantanoguma ) – tai natūralus tirštiklis bei standiklis, dėl kurio sukramtytos „DENTTABS“ dantų valymo tabletės pasidaro malonios kreminės konsistencijos.

Ascorbic Acid ( vitaminas C - askorbo rūgštis) kartu su natrio hidrokarbonatu (žr. pirmiau) reguliuoja pH ir skatina natūralų seilėtekį. Padidėjus seilėtekiui, paspartėja dantų paviršių remineralizacija.

Menthol ( mentolis ) kartu su stevija ir mėtų aromatu suteikia malonų išliekantį gaivos pojūtį.

Eugenol ( eugenolis ) – natūrali mėtų aromato sudėtinė dalis.Neseniai žiūrėjote