0

Jūsų krepšelis yra tuščias

SpausdintiEl.paštas
Purškiamas apelsinų aliejaus valiklis "Earth friendly" 500ml

Ši universali valymo priemonė pagaminta iš pačios gamtos sukurto slapto valiklio- apelsinų aliejaus. Tai ypač efektyvus valymo produktas, tinkantis visiems plaunamiems paviršiams valyti: stalui, šaldytuvui, viryklei, sienoms, plytelėms, linoleumui, kriau

Kaina: 4,63 €
Prekės aprašymas

Ši universali valymo priemonė pagaminta iš pačios gamtos sukurto slapto valiklio - apelsinų aliejaus. Tai ypač efektyvus valymo produktas, tinkantis visiems plaunamiems paviršiams valyti: stalui, šaldytuvui, viryklei, sienoms, plytelėms, linoleumui, kriauklei ir t. t.
Naudojimas: užpurkšti ant paviršiaus ir valyti su švaria šluoste. Jei reikia, pakartoti. Produktui pasibaigus, jo galima pasigaminti naudojant „Orange Mate" koncentratą. Į tuščią buteliuką įpilti 45 ml koncentrato, o likusią dalį užpildyti vandeniu.
Ši priemonė yra be formaldehido, petrochemikalų, GMO, fosfatų, chloro, amoniako. Produktas yra neutralaus pH, 100% biologiškai skaidus. Saugus septiniams rezervuarams. Plastmasinė tara yra perdirbama. Tinka veganams. Dėl naudojamų natūralių ingredientų produkto spalva ir konsistencija gali šiek tiek kisti.
Įspėjimas! Saugotis, kad nepatektų į akis ir ant odos. Saugoti nuo vaikų.

Sudėtis: vanduo, spaustas apelsinų aliejus, 100% natūralus kokosų aliejaus pagrindo ploviklis (<5% nejoninis, <5% anijoninis). Be natrio laureth sulfato ar cocamido DEA.

Neseniai žiūrėjote