0

Jūsų krepšelis yra tuščias

Susijusios prekes

SpausdintiEl.paštas
Indaplovių priemonė 2 in 1 levandų aromato 946ml

Ši želė konsistencijos indaplovių priemonė, kuri kartu yra ir skalavimo priemonė, yra netoksiška, natūrali, todėl puiki alternatyva įprastoms indaplovių priemonėms.

Kaina: 8,50 €
Prekės aprašymas

Ši želė konsistencijos indaplovių priemonė, kuri kartu yra ir skalavimo priemonė, yra netoksiška, natūrali, todėl puiki alternatyva įprastoms indaplovių priemonėms. Jos sudėtyje nėra tokių chemikalų kaip:
Fosfatai - skatina dumblių augimą ir deguonies trūkumą akvatiniams organizmams;
Naftos pagrindo plovikliai (petrochemikalai) - įtariama, daro kancerogeninį poveikį organizmui, žaloja imuninę, širdies ir kraujagyslių bei kvėpavimo sistemas;
Chloras - ypač žalingas, dirgina plaučius, odą, akis;
Amoniakas - dirgina plaučius, odą, akis.
1,4-dioksinas - įtariama, kancerogenas, inkstų, nervų bei kvėpavimo sistemų toksikantas; teršia aplinką.
Vietoje jų „Earth Friendly" indaplovių priemonėje yra naudojami tokie aktyvieji ingredientai kaip natrio citratas - lengvai biologiškai suyrantis minkštinantis/paskirstantis komponentas; taip pat 100% biologiškai skaidūs, mažai putojantys, augalinės kilmės plovikliai; ksantano derva - maistinis tirštiklis; ir levandų eterinis aliejus. Šis produktas yra neutralaus pH.
Tai labai ekonomiška priemonė, vieno 946ml buteliuko užtenka 38 plovimams.


Naudojimas: pilti apie 25 ml produkto į dozatorių.
Ši priemonė yra be tokių cheminių medžiagų kaip 1,4-dioksinas, kaustinė soda, fosfatai, petrochemikalai, formaldehidas. Produktas yra neutralaus pH, 100% biologiškai skaidus. Saugus septiniams rezervuarams. Plastmasinė tara yra perdirbama. Tinka veganams. Dėl naudojamų natūralių ingredientų produkto spalva ir konsistencija gali šiek tiek kisti.
Įspėjimas! Saugoti nuo vaikų.


Sudėtis: tyras vanduo, natrio citratas, ksantano derva, 100% natūralios kokosų aliejaus pagrindo aktyviosios paviršiaus medžiagos, etanolis, enzimai, N.O.P sertifikuotas ekologiškas levandų aliejus.

Neseniai žiūrėjote