0

Jūsų krepšelis yra tuščias

SpausdintiEl.paštas
"Earth friendly" universalus valymo pienelis 473ml

Natūralaus pagrindo tirštas valiklis, skirtas kietiems paviršiams efektyviai šveisti ir poliruoti. Tinka keraminiams, nerūdyjančio plieno bei kitiems vandeniui atspariems virtuvės bei vonios kambario paviršiams valyti.

Kaina: 6,20 €
Prekės aprašymas

Natūralaus pagrindo tirštas valiklis, skirtas kietiems paviršiams efektyviai šveisti ir poliruoti. Tinka keraminiams, nerūdyjančio plieno bei kitiems vandeniui atspariems virtuvės bei vonios kambario paviršiams valyti. Labai ekonomiškas. Subtilaus citrinų aromato. 


Naudojimas: prieš naudojimą suplakti. Išspausti mažą kiekį valiklio ant drėgnos šluostės ir valyti paviršių. Nuplauti ir leisti išdžiūti.
Ši priemonė yra be fosfatų, chloro, petrochemikalų, be tirpiklių, dažų ir sintetinių kvapų. Valiklis yra 100% biologiškai skaidus. Saugus septiniams rezervuarams. Plastmasinė tara yra perdirbama. Tinka veganams. Dėl naudojamų natūralių ingredientų produkto spalva ir konsistencija gali šiek tiek kisti.
Įspėjimas! Saugotis, kad nepatektų į akis ir ant odos. Saugoti nuo vaikų.

Sudėtis: citrinų aliejus, ksantano guma, kristalinis kvarcas, 100% natūralus iš kokosų aliejaus gautas ploviklis (<5% amfoterinis)*, vanduo. *Be natrio laurel sulfato ar cocamido DEA.

Neseniai žiūrėjote