0

There are no products in your cart

PrintE-mail
Čiavanprašas "Dabur" 500g

Čiavanprašas - maisto papildas džemas. Žymiausias ajurvedinis stiprintojas. Natūralus vitamino C šaltinis. Čiavanprašas - Chayavanprasha - vienas garsiausių organizmo tonikų-stiprintojų.

Price: 9,84 €
Product Description

Čiavanprašas - maisto papildas džemas. Žymiausias ajurvedinis stiprintojas. Natūralus vitamino C šaltinis.
Čiavanprašas - Chayavanprasha - vienas garsiausių organizmo tonikų-stiprintojų. Jo pavadinimas siejamas su išminčiaus asketo Chayavan vardu, kuris meditavo miške po medžiu, kai ant jo nugriuvo užrištomis akimis slėpynių žaidžianti karaliaus dukra. Ji nesuprato, kad tai svetimas žmogus ir papuošė jam plaukus gėlių vainiku. Po tokio nepatogaus įvykio karalius pareikalavo, kad senasis išminčius vestų jo dukterį (pagal tradiciją moterį gali paliesti tik vienas vyras jos gyvenime). Išminčius sukūrė čiavanprašo mišinį ir du mėnesius valgė tik jį. Taip jis atgavo jaunystę ir seksualinį gyvybingumą.
Tradicinis čiavanprašas gaminamas iš amlos ir maždaug dar 30-50 augalų.

Pirmasis žinomas užrašytas čiavanprašo receptas randamas daugiau nei 2000 m. senumo ajurvedos tekstuose.
Mišinio pagrindą (46,74%) sudaro vienas seniausių žemėje žinomų vaisių amalaki (agrastinis lapainis arba indiškasis agrastas), vitamino C šaltinis.

Čiavanprašą rekomenduojama vartoti po arbatinį šaukštelį prieš pusryčius ir prieš miegą (minimali rekomenduojama paros dozė 10 g). Galima vartoti kaip gėrimą, ištirpdžius jį vandenyje, arba tepti ant duonos. Geriausia gerti kartu su šiltu pienu, nes taip organizmas jį lengviausiai įsisavina.
10 g čiavanprašo yra ne mažiau nei 70 mg vitamino C arba 88% rekomenduojamos C vitamino paros normos (RPN).

Jungtiniuose Arabų Emiratuose pagamintas produktas.

Recently viewed

Čiavanprašas "Dabur" 500g
9,84 €
Results 1 of 1 Show more